Providing you the best range of led street light, led outdoor street lights, solar led light, 24w led street light, high mast lighting maintenance services and solar street light with effective & timely delivery.
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | RoHS |
| Lighting Color | Pure White |
| IP Rating | IP66 |
| Usage/Application | Highway |
| Input Voltage | 24V |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | Pure White |
| Certification | RoHS |
| Sensor | No |
| Usage/Application | HIGWAY |
| Acceptable Payment Mode | Online |
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 12 Watt |
| Light Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
| battery | 12ah |
| panle | 40w |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Brand | Power group |
| Product Type | AC Powered |
| Lighting Type | LED |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Aluminium Die Cast |
| Light Color | Cool White |
| Material | Aluminium |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
| Type Of Lighting | outdoor/street lighting |
| Service Location | GUJARAT, RAJSTHAN |
| Service mode | ofline |
| serivce type | Reaparing, maintences |
| payment mode | online / ofline |
₹ 3500 / Piece Get Latest Price
| Power | 36 W |
| Lighting Type | LED |
| Material | Aluminium |
| Usage/Application | Outdoor garden , highway |
| Input Voltage | 12 V |
| Certification | CE |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
Deepak Rajput (CEO)
N S Industries
1st, Ff/123, Metro Mall, Bapa Sitaram Chowk, Vastral, Opp Raf Camp
Ahmedabad - 382418, Gujarat, India